Didem Çivici ile Dişil&Eril Uyumu

Bilet Al

İki gün boyunca “sağlıklı” ve “sağlıksız” eril ve dişil hallerin neler olduğunu dinliyor, deneyimliyor ve yaşamımıza “sağlıklı” hallerini aktarma yollarını öğreniyoruz.

“Animus ne kadar güçlü, ne kadar bütüncül ve enginse, kadın da düşüncelerini ve yaratıcı çalışmalarını dış dünyaya somut olarak o kadar beceriyle, o kadar kolay, o kadar güzel ifade eder.” Clarissa P. Estes

KONULAR:
♥ “Vahşi Öz”
♥ “Vahşi Kadın” & “Vahşi Erkek”
♥ Feminen & Maskülen Özler : Yin & Yang
♥ Jung Psikolojisinde Anima ve Animus
♥ İlişkilerde “Gölge” kavramı
♥ Duygularla Derinden Temas / Empati ve Kalpten İfade
♥ Kendine ve Başkalarına Alan Tutmak
♥ Sınırların Keşfi: Sağlıklı Sınırlar Oluşturmak
♥ Maskülen’i Onurlandırmak
♥ Feminen Enerjiyi dengelemek için Beslenme
♥ Bedeni Güçlendirme ve Beslenme Tavsiyeleri
♥ Kandida, Sistit ve Diğerleri
♥ Vajinal Sağlık: Egzersizler & Kegel

Kullanılan Araçlar:
* Ses + Nefes + Hareket
– “Wild Movement”
– Beden/Zihin/Duygu Nefesi
– Qigong
* Meditasyon
* Şiddetsiz İletişim™

Ücret:
650 TL Nakit ödeme
700 TL Kredi kartıyla ödeme için: https://iyzi.link/AAJBWg

EĞİTMEN:
DİDEM ÇİVİCİ
1985 yılında İstanbul’da doğdu.
2006-2011 yılları arasında üniversite eğitimini İngilizce Öğretmenliği alanında tamamladı. 2011 yılında permakültür eğitimi alarak çalışmalarını okullara taşıdı. 2012-2014 yılları arasında kendi geliştirdiği EKO-PER projesini sürdürdü.
2007-2014 yılları arasında “kandida” rahatsızlığı ile mücadele etti. Cinsellik ve ilişki yaşamını alt üst eden bu rahatsızlık süresince yaptığı yoğun araştırmalar esnasında karşılaştığı Dr. George John Georgiou’nun Kandida Protokolü’nü “Anti-Kandida Protokolü”ne dönüştürdü ve 2014-2016 yılları arasında kadınlara vajinal kandida alanında seminerler verdi. Daha önceki yıllarda aldığı ekoloji/permakültür eğitimlerini cinsellik ve psikoloji konuları ile birleştirdi ve ortaya “İlişki Ekolojisi” ve “Kadın Ekolojisi” çalışmaları çıktı (yakında çıkacak olan kitabında bu alanlara değinilmektedir).
2014’ün Şubat ayında Ohad Ezrahi ve Dawn Cherie Ezrahi’nin İstanbul’da yaptıkları Sacred Love and Sexuality çalışması sayesinde ISTA (International School of Temple Arts) ile tanıştı. Level 1 SSSEx (Spiritual Sexual Shamanic Experience) ve Level 2 SSSIn (Spiritual Sexual Shamanic Initiation) eğitimlerini bir kaç ay arayla aldıktan sonra ISTA komünitesi eğitmenlerinden Bruce Lyon ve Baba Dez’in İstanbul’da seminerlerini ve Shachar Caspi’nin Art of Love eğitimini organize etti. Bu esnada Sachie Tsuyuki’den aldığı eğitim ile Qi Gong ve Tai Chi ile tanıştı. 2014-2015 kışında Devrim Akkaya ile Yin Yoga Eğitmen Eğitimi, 2015-2016 yıllarında ise Yelina Tayfur ve Azu Rezzan ile Temel Yoga Eğitmen Eğitimini tamamladı. 2015’in Ağustos ayında Monika Nataraj’ın “Mystical Dance” inzivasına katıldı. 2016 yılında “Şiddetsiz İletişim” yıllık eğitimini tamamladı. Şu anda Madrid Bircham Üniversitesi’nde “Beslenme ve Diyet Terapisi” yüksek lisansına ve Zürih’te bulunan C. G. Jung Institut‘ta psikoloji eğitimine devam etmekte, Ganj yayınları için editörlük ve çevirmenlik yapmaktadır.

Çevirisini yaptığı kitaplar:
Canım Sevgilim, David Deida
Üstün Erkeğin Yolu, David Deida
Anında Aydınlanma, David Deida
Mavi Gerçek, David Deida

Etkinliklerden Haberdar Olun!