Ceren Sakin ile Kadim Çin Astrolojisi

5 elemente göre karakterin; hayatındaki aşk-sağlık-para döngüsü; meslek seçimleri; şans dönemleri; uyumlar; zıtlıklar ve burcunun özellikleri… İç mimar, Feng Shui ve Çin Astrolojisi Danışmanı Ceren Sakin ile bu Cumartesi kadim Çin Astrolojisi üzerine!

Ceren Sakin kimdir
“İlk, orta ve liseyi Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladım. Eğitimimi, Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünde sürdürürken iç mimar olmaya karar verdim. Mezun olmamın akabinde ABD’ye giderek Los Angeles’ta Santa Monica College’da iç mimarlık bölümüne girdim ve lisansımı Yüksek Onur Öğrencisi olarak bitirdim.

Türkiye’ye geri döndükten sonra iç mimarlık alanındaki çalışmalara devam ettim. Bu süreçte gerek ev gerekse kurumsal projelerde yer alarak çok yönlü tecrübeler edindim. 2013 yılında kızım Ela’nın doğumu ile birlikte sektöre ara verdim ve geçmişten buyana ilgi duyduğum Feng Shui alanında eğitim almaya başladım.

Feng Shui konusunun duayeni Çinli Grand Master Raymond Lo’dan eğitim almamın akabinde konu ile ilgili sınavı da yüksek başarı ile tamamladım. Sınav sonucumu Grand Master Raymond Lo’nun sayfasında görmek için tıklayınız: http://www.raymond-lo.com/14521/graduates (O dönemde soyadım Ateş’di.)

Eğitimin ardından bireysel olarak iç mimari, Feng Shui, ve Çin astrolojisi danışmanlığı vermeye
başladım. O günden bugüne ara vermeksizin sürdürdüğüm Feng Shui alanında sadece bir uzman değil aynı zamanda iyi bir eğitmen olarak kariyerime devam etmekteyim.”

Etkinliklerden Haberdar Olun!