KADIN KAHRAMANIN YOLCULUĞU | 5D Bilinçli İş Modeli Tasarımı Programı

Kayıt Ol https://iyzi.link/AFcyDg

Canay Atalay ile 6 Haftalık Çevirimiçi ‘Liderlik ve İs Dönüşüm’ Programı

“Cesaret ortaya çıkıp kendimize görülme izni vermemize başlar.” – Brené Brown, Daring Greatly

Tarihin bu anı, yüksek riskli bir durumda liderlik kararlarının sonuçlarını anlamak için büyüleyici bir fırsat sunuyor. İnsanlığın ve gezegenin refahını mevcut liderlik ve iş modelleriyle sürdüremeyeceğimizi artik biliyoruz. Bugun kadinlar olarak içimizdeki kahraman niteliklerimize izin verme, yükselme ve insan potansiyelinin yeni bir öyküsünü birlikte doğurma zamanınızın geldiğini hissediyoruz. Her yaştan, geçmişten, kültürden ve ilgi alanından gelen kadınlar olarak sadece kendimiz için değil, aynı zamanda çocuklarımız, topluluklarımız, gelecek nesiller ve gezegenimiz için de rolümüzü cesaretle sahiplenmeliyiz. 

Bugün akışkan liderliği modelleme ve bilinçli işler tasarlama zamanı. Bu büyük dönüşüme kadın liderliğinin hızlandırıcı ve kolaylastırıcı etkisini ortaya koymak için her kampta sadece 11 kadından oluşan ‘Kahraman Kadının Yolculuğu” programını Canay Atalay tasarladı.

Canay, küresel kültürel inovasyon ve bilinçli iş modeli tasarımcısı, girişimci ve iki kız annesi. Şimdiye kadar dünyanın en büyük tasarım danışmanlık şirketine liderlik etmek, medya, teknoloji, eğitim alanlarında 5 ülkede şirketler kurmak ve küresel markalar, start-up lar, devlet kurumları, topluluklara hizmet etmek ve çeşitli üniversitelerde liderlik ve girişimcilik dersleri vermek dahil olmak üzere farkli şekillerde insanın iyiliğini önceliklendiren iş modeli tasarımı ve liderlik donuşumu çalışmaları yaptı.

Sizi Canay’la bu eşsiz 6 haftalık kadın liderliği ve iş dönüşüm programına davet ediyoruz. Bu program ile bu tutkuyu ve vizyonu paylaşan bir kahraman topluluğuyla birlikte, kendi kahraman yolculuğunuzun bilinçli lideri olacaksınız. İş, insan bilincinin bir uzantısıdır ve her lider, tasarladığı ve gerçekleştirdiği işin ruhudur.

FORMAT

SÜRE: 6 Hafta

SAATLER: Haftada 4 Saat (2 saat ogrenim, 1 saat bilinc, saglikli yasam, dans ve meditasyon, 1 saat kisiye ozel 1-1 program kilavuzlugu)

Canli yayinlar online olarak gerceklestirilecek, tekrar izlemek isteyen veya canli programi kaçıran katılımcılara ayrıca online video/audio ve yazılı ders kaydi olarak da sunulacaktir.

PROGRAM KİMLER İÇİN?

Birçok yenilgiyle karşılaşabilirsiniz, ancak yenilmemelisiniz. Aslında yenilgilerle karşılaşmanız gerekli olabilir, böylece kim olduğunuzu, neyden yükselebileceğinizi ve nasıl yeniden ortaya çıkabileceğinizi öğrenirsiniz .-Maya Angelou

Bu program, kendini kadın olarak tanımlayan, kalbi ile zihnin uyumuna ve daha iyi bir dünyaya liderlik etme sorumluluğuna inanan herkes içindir.

Bu online kampin katılımcılara, işleri, projeleri veya organizasyonlari için bilinçli bir strateji ve senaryo tasarlamalari ve bilinçle eyleme geçmelerini sağlayacak “5D Bilinçli İş Modeli” tasarım sürecini, mega trendleri, teknolojiyi ve yeni ekonomileri öğrenme ve kendini yenileme fırsatı sunuyor. Haftada 4 saat online birlikte, 3 saat de kendi tasarım sureci ile günde ortalama 1 saat ayırılması yeterli. Analitik, yaratıcı ve iletişim becerilerini birleştirerek, kadın kahramanlar işlerinin bilinçli liderleri olarak tasarım yapacaklar ve harekete geçecekler.

“5D Bilinçli İş Modeli Tasarımı”, kadın girişimcilere, kurumsal liderlere, sanatçılara, eğitimcilere, topluluk kurucularına, aktivistlere, öğrencilere, aile şirketi sahiplerine, özetle kendine, başkalarına ve dünyaya bilinçle hizmet etme tutkusu olan herkese yardımcı olur.

Kendinize hayattaki bir sonraki adımınızın ne olduğunu ve size sevdiğiniz ve ilham verdiğiniz bir şey yaparak insanlığa nasıl daha iyi hizmet edebileceğinizi soruyorsanız, “5D Bilinçli İş Modeli Tasarımı” bu arzuyu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Bu yeni dünya hikayesini yaratmak için hepimiz basta dürüstçe kim olduğumuzu ve kendi hediyelerimizi cesaretle ortaya koymalıyız.

PROGRAM KAZANIMLARI NEDIR?

Bu 6 hafta boyunca katilimcilar alttaki konularda tasarim yapacak, bu konulari içselleştirmek ve uygulamaya geçirmek için gerekli araclari ve yöntemleri ogrenecek, uzman ekiplerin destegi ve topluluk gücüyle harekete gecmek icin motivasyon kazanacaklar;

1. İnsan bilinci, teknoloji ve iş dünyasında 5. boyuta yukseliyor olmamızın bağlantısı ve nedenleri, pratik örnekleri ve her hafta uzman konuklarla soru-cevap oturumlari

2. Hem liderlik dönüşümüne hem de bilinçli iş tasarımına hizmet eden tekrarlanabilir adımları, araçları ve ipuçlarını öğrenecekler.

3. Amaç odaklı ve insani iş nedir ve nasil tasarlanir;

  • Liderlerinin insani değerleri ve hayalleriyle baslayan,
  • Hedef kitlelerine (topluluk, çalışanlar, iş ortakları, müşteriler, topluluklar ve gelecek nesiller) ilham veren ve onları güçlendiren, sürdürülebilir değerler sunan,
  • Küresel Surdurulebilir Gelisim Hedeflerine, yeni ekonomilere ve üstel teknolojilere hizmet eden bir iyilik gücü nasil olunur?

4. Değer teklifleri ve iş modellerini nasıl prototipleyebilir ve test edilir?

5. Katilimcilar kendilerini nasil bilinçli bir lider olarak donustureceklerini ogrenecekler;

  • Farklı enerji arketipleriyle (Asik, Egemen, Savaşçı ve Sihirbaz) uyumlanmayi, dişil ve eril enerjileri dengelemeyi ogrenecekler.
  • Kalp-zihin ve beden dengesinde sağlıklı yaşam uygulamaları, nefes çalışması ve meditasyonlarla kendi sagliginin sorumluluğunu alacaklar
  • 1’e 1 koçluk, grup oturumları ve topluluk katılımları ile, kendilerini neyin durdurdugunu, gerçekten neye ihtiyac duyduklarini keşfedecek ve harekete geçebilecekler.
  • Sokratik diyaloglarda dinleme sanatını deneyimleyerek, düşünce bağımlılıklarının farkına vararak, kendinizi yaratıcı bilgeliğe acacaklar. (Kanal olmak)

6. Ayrica programi (kendi tanimadiklari sekilde) basariyla tamamlayan katilimcilar online bir 5D Bilinçli İş Modeli Tasarım sertifikası alacaklar ve hayat boyu süren bir “Kadin Kahramanin Yolculugu” topluluğunun parcasi olacaklar.

Asıl soru kimin bana izin vereceği değil, kimin beni durduracağıdır.”

-Ayn Rand

HAFTALIK PLAN

Pazartesi & Persembe Ögrenim Günleri (Istanbul 18.00-19.00) Online Grup Dersleri Canay & Haftanin Uzmani

Çarsamba Iyilik Günü (Istanbul 18.00-19.00) Wellness, Nefes, Meditasyon, Dans, Bilincalti & Enerji Calismalari

Canay’la BasBasa: Haftada 1 saat-program sureciniz ve kisisel ihtiyaclariniz icin size ozel kilavuzluk

Bonus: 3 Sokratik Diyalog (2 haftada 1 Sali Günleri), Acilis ve Kapanis Seremonisi

Topluluk Birliktelikleri: Online (Whats app, Google, Facebook, Slack)

ÜCRET

Erken Kayıt: 1,800 EUR/katilimci

Normal Bilet: 2,100 EUR/katilimci

YAKLAŞAN KAMPLAR

Sonbahar Kampi

https://iyzi.link/AFcyDg

Baslangic Tarihi: 14 Eylul 2020

Bitis Tarihi: 25 Ekim 2020

Kış Kampı

Baslangic Tarihi: 9 Kasim 2020

Bitis Tarihi: 20 Aralik 2020

Etkinliklerden Haberdar Olun!