Lokalize Kariyer Günü ‘Kariyerin Senin Elinde!’

Dikkat 23 Aralık günü gerçekleşecek olan etkinlik ileri bir tarihe alınmıştır. Yeni tarihi en yakın zamanda duyuracağız. Satın alınan biletler geçerlidir. Yeni tarihte uygun olmayanlara ise iade yapılacaktır.

Lokalize Kariyer Günleri Başlıyor!

Kariyerinin senin elinde olduğunu biliyor musun? Lokal8 kariyer haritanı çizme yolunda seni benzeri olmayan harika bir içerikle buluşturuyor. Bizimle geçireceğin ilk Lokalize Kariyer gününde ‘Kariyerin Senin Elinde!’ sloganımızı benimsemen ve kendine çok şey katman için bilgisini deneyimini paylaşacak 4 müthiş iş insanıyla tanışacaksın.

‘Kariyerin senin elinde!’ gününde neler var?

CV hazırlama ve etkili mülakat tekniklerine, kişilik envanteri analizinden iş ağı (networking) nedir, nasıl oluşturulura kadar birçok adımın hem anlatıldığı hem deneyimle pekiştirildiği sunumlardan kariyer alanında liderlik becerileri, iş ağı oluşturma yöntemleri ve günümüzde fark edilen önemiyle bilmende yarar olan ayrıntılara değineceğiz.

Günün sonunda seni neler bekliyor?
Bize göre zamanını kariyerin için iyi bir şeye ayırdığının farkında olarak özgüven, sağlam bilgiler ve keyifle ayrılacaksın.
Kariyer yolunda ilerlerken sana seni anlatacak profesyonel kişilik envanteri kariyer profili analiz raporunu mail adresinde bulacaksın.
Katılım sertifikası, iş ağı kurma deneyimi ve istersen Lokal8’de kariyer koçluğu konusunda indirimli bireysel danışmanlık alabileceksin.

Konuşmacılar

Zeliha Yıldırım, İK Profesyoneli Eğitmen/ Meslek Danışmanı/Kariyer Koçu
16 PF Kişilik envanter programı KİM bireysel profili anlatımı
Doğru CV hazırlarken nelere dikkat edilmeli?
Özellikli CV oluşturma teknikleri, örnekler.
Mülakatta başarı için nelere ihtiyacımız var?
Ne olsa her şey kolay olur ve istediğimiz pozisyonda işe girebiliriz?

Zuhal Gürçimen, Yazar/MasterCamp Eğitim Platformu Kurucusu
İlgi alanı ve hobilerle donatılmış bir yaşamda bütünsel mutluluğu yakalamak nasıl olur? Potansiyelini iyi bir performansa çevirmek için tutku haline getirebildiğin işi yapmak nasıl mümkün?

Erdal Uzunoğlu Networker, Guns of Marketing Kurucusu, Oyuncu, Hikaye Anlatıcı
Business Networking / İş Ağı Kurma, Geliştirme, Koruma başlığı altında; zamanında harekete geçmenin önemi, B2H (Business to Human) modelinin iş ve sosyal hayattaki sihirli etkilerine sektörden bağımsız olarak günümüzde önemi fark edilen networking. Çevre edinmenin, çevre geliştirmenin ve bunu korumanın ipuçları, teori ve gerçek hayat örnekleri ile iş ağı kurma sürecinin adımları.

Gamze Cizreli Big Chefs kurucusu CEO Değerli iş insanı, girişimci Gamze Cizreli kariyerini inşa ederken yaşadığı süreci, çok ses getiren başarılı Big Chefs restoran zincirinin hikayesini ve tavsiyelerini paylaşacak.

Etkinlik yeri: İstanbul Sanayi Odası Vakfı Konferans Salonu

Akat Mahallesi, Necati Cumalı Sk. 24-1, 34335 Beşiktaş/İstanbul

https://goo.gl/maps/Rcm5Wrcp7io

*İki farklı içerik üzerinden ödeme yaparak etkinliğe katılabilirsiniz. 16PF KİM testi bireysel analizi dahil olan katılım yukarıdaki ilk linkten kredi kartıyla 180 TL, banka transferiyle 160 TL

Test hariç kısmi katılım için diğer linki kullanarak 100 TL ödeyebilirsiniz.

*Banka transferiyle ödeme için 0533 099 17 00 

Etkinliklerden Haberdar Olun!