KEREM ŞENOĞLU İLE İLİŞKİ YÖNETİMİ

Kendini ve ilişkide bulunduğun herkesi anlamanı sağlayacak pratik bilgilerle dolu bir atölye İlişki Yönetimi. Etki ve tepkileri doğru analiz ederek insanları farklı bir bakış açısıyla değerlendirerek algılayacağın; farklılıklarınızı felsefik yöntemlerle çözeceğin; bu sayede çıkmaza girmeden ilişkileri koruyup geliştirebileceğin bir bakış açısı kazandırıyor.

Farklı koşullarda, kendimizin ve çevremizdekilerin davranış ve karakter farklılıklarının ayırdına varmak; bir metot vasıtasıyla iletişimimizin boyutunu genişletmek; davranışlarımızda farklı profillere esnemek konusunda önsezi geliştirmek şeklinde de kazanımını özetleyebileceğimiz atölyenin içeriği şöyle:

*Düşünce-duygu-davranış ilişkisi
*Duygusal zeka tanımı ve açılımı
*Sosyal profil tanımı
*İletişim ve odaklanma eksenleri
*Profillerin açıklamaları
Esneklik kazanmak
Grup çalışmaları ve workshoplar

KEREM ŞENOĞLU ÜZERİNE

Yönetim ve Eğitim Danışmanı Kerem Şenoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi ve otomotiv alanında yüksek lisans yaptı. Maliyet kontrol ve bilgi işlem şefliğinin ardından BMW’de uluslararası teknik eğitmen; Mercedes-Benz’de önce satış ve yönetim eğitimleri şefi, daha sonra satış sonrası hizmetler müdürü olarak görev aldı. Volvo’da satış sonrası hizmetler müdürlüğünün ardından Citroen’de eğitim müdürlüğü yaptı.

1992’den bu yana süren, yirmi yıllık iş iş hayatı süresince çok sayıda firmaya satış teknikleri, satış sonrası organizasyon, stratejik pazarlama, etkili liderlik ve yönetim, koçluk, problem çözme ve karar alma, sosyal profil, eğitmenin eğitilmesi gibi birçok konuda kurumsal ve bireysel eğitimler verdi.

Halen bireysel ve kurumsal eğitimler hazırlayan ve veren Şenoğlu, aynı zamanda stratejik planlama ve yönetim konularında danışmanlık yapmaya devam ediyor. Kerem Şenoğlu 2010 yılından bu yana, Türkiye’de yönetim danışmanlığı konusunda tek yetkili kuruluş olan Yönetim Danışmanları Derneği üyesi.

 

Etkinliklerden Haberdar Olun!